Haber 17 Şubat Beonbet Günün Haberleri

dagi

dagi

Moderator

Querasma'dan son açıklama
Q7, “Buradayım, burada devam edeceğim. Birçok kişi yazdı, yazıldı, çizildi. ‘Porto’ya, Çin'e, Arabistan'a gidiyor’ diye. Bunların hiçbiri doğruyu yansıtmıyor. Aynı zamanda benim tarafımdan bakıldığında şahsıma yapılan bir saygısızlık olarak değerlendiriyorum. Ben Beşiktaş taraftarına saygı duyuyorum, bu çerçevede eğer bir gün Beşiktaş'tan ayrılacak olursam birinci ağızdan çıkıp açıklama yaparım” şeklinde konuştu.

Basketbolda finalin adı belli oldu
Ankara Spor Salonu'nun ev sahipliği yaptığı 34. Erkekler Türkiye Kupası'nın yarı final mücadelesinde Fenerbahçe Beko, karşı karşıya geldiği Türk Telekom'u 73-65 mağlup etti ve finalde Anadolu Efes'in rakibi oldu. Final mücadelesi 17 Şubat Pazar günü saat 19:00'da oynanacak.

Sezon sonu gidiyorlar
Stoke City'nin yüksek bonservis beklediği Badou Ndiaye ile Everton'ın geri çağırdığı Henry Onyekuru, sezon sonu yolcu. Zorunlu satın alma opsiyonu olan Luyindama ile Semih Kaya ise yeni sezonda da Galatasaray'da olacak.

Alex'ten Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman açıklaması
Alex de Souza Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Bana bir çok insan Başkan Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman hakkında soru sordu... Onlara karşı hiç bir kötü düşüncem yok... Beraber geçirdiğimiz güzel şeyleri tutuyorum içimde. Aykut Kocaman’a futbol antrenörlüğü yaşamında ve aile hayatında başarı ve mutluluklar diliyorum. Aynı sağlık ve mutluluk dileklerini Başkan Aziz Yıldırım için de sunuyorum... İçimde düne kadar negatif his kırıntıları kaldıysa bile dün Şükrü Saraçoğlu stadına girip taraftar gibi maçı izleyince sıfırlandı. Başkan Ali Koç’a bana olan misafirperverliği ve ettiğimiz sohbet için çok teşekkür ederim. Brezilya’ya yeni bir top hediye edilmiş bir çocuk neşesiyle dönüyorum. Türk halkına bana olan sevgilerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum." 
Üst