Haber Galatasaray'ın Devre Arasındaki En İyi Transferi

  • Konbuyu başlatan Luckybet Destek
  • Başlangıç tarihi
Luckybet Destek

Luckybet Destek

Well-known member
TL Hesap Bakiye
0
lucky fon.png

Ara transfer döneminin kapanmasına sayılı saatler kala, iki forvet şiarıyla yola çıkan Galatasaray yönetimi henüz taraftarın yüzünü güldürecek transferi gerçekleştiremedi. Fakat çok fazla duyulmasa da, özellikle Göztepe maçından sonra bir isim taraftarlar tarafından konuşulmaya başlandı. Bu isim, Ocak ayı başında takıma fizik kondisyoneri olarak gelen Alberto Bartali'den başkası değil.


Sezonun ilk yarısında, çoğu oyuncu da kondisyon eksikliği ve yorgunluğa bağlı yaşanan sakatlıklardan sonra, teknik ekip tarafından alınan kararla sessiz sedasız İstanbul'a getirilen İtalyan kondisyonerin daha önce Livorno, Fiorentina, Napoli, Zenit ve son olarak Sampdoria kulüplerinde görev aldığı biliniyor.

Göztepe deplasmanındaki olumsuz fiziki koşullara rağmen, Galatasaraylı futbolcuların sezonun ilk yarısına göre daha mücadeleci bir performans göstermesinde, Bartali'nin çalışma disiplininin büyük payı olduğu konuşuluyor. Şimdi tek merak edilen, sarı kırmızılı ekibin bu performansı sezonun geri kalan kısmında devam ettirip ettiremeyeceği. Fakat İtalyan kondisyonerin şimdiden takım içerisinde ''olumlu bir hava'' estirdiği gözlemleniyor.

Luckybet Haber Ekibi

LUCKYBET GİRİŞ
 
Üst