İnceleme Kyrie Irving Belirsizliği

dagi

dagi

Moderator
Ekran Resmi 2019-02-14 13.22.54.png

Boston Celtics'in bütün beklentilerin altında kaldığı ve zor günler geçirmeye devam ettiği artık bilinen bir gerçek. Acil soyunma odası toplantıları, oyuncuların birbirleri hakkında basına konuşması, takım içi huzursuzluk derken Celtics şimdi de Kyrie Irving'in 2019 yazında free-agent olarak başka bir takıma takaslanma ihtimaliyle karşı karşıya.

Irving 2017 yazında beklenmedik bir şekilde Boston Celtics'e takaslandı ancak ondan beklenti uzun yıllar oynamasıydı. Kyrie bile bu sezonun ilk günlerinde Celtics ile tekrar imzalamayı düşündüğünü belirtiyordu ancak o günden beri takımın içinde çok fazla olay yaşandı. Bu durumdan en rahatsız olan ve rahatsızlığını belli etmekten çekinmeyen oyuncu Kyrie, basın mensuplarına genç takım arkadaşlarından yakınıyor ve onların "şampiyonluk seviyesinde" basketbol oynamayı bilmediklerini söylüyordu.

Eğer Celtics, Kyrie'yi elinden kaçıracak olursa bu durum onların uzun süreli planlarını alt-üst eder. Anthony Davis ile ilgilenen takımların arasında da bulunan Celtics, olası bir Kyrie takasında planlarını tamamen değiştirmek durumunda kalabilir. Bütün dedikodulara rağmen Celtics yönetiminin ise Kyrie'yi ellerinde tutabileceklerine güvenleri tam!

Betforum Haber Ekibi
 
Split

Split

Administrator
Yönetici
Yakın zamanda belli olursa iyi olur.. Daha düğün için yer tutacaz :)
 
Üst