İnceleme LeBron'dan Gençlere Mesaj Var

  • Konbuyu başlatan dagi
  • Başlangıç tarihi
D

dagi

Guest
Ekran Resmi 2019-02-07 21.24.58.png

Los Angeles Lakers'ın yıldız oyuncusu LeBron James, geçtiğimiz günlerde takımdaki genç oyuncular hakkında bazı açıklamalarda bulundu. LeBron açıklamalarını şu şekilde ifade etti: "Oyuncularımız için özelliklede genç oyuncularımız için takas dedikoduları çok kötü oluyor. Şu anda hiçbir parçası olmadıkları bir şeyi her gün duyuyorlar. Kendileri için yapacakları en kötü şeyin sosyal medyada dolaşmak olduğunu düşünüyorum. Onların sosyal medyada dolaşmayı sevdiğini biliyorum. Ama bunun onlara hiç bir katkısı yok hatta zararı var."

Los Angeles Lakers, olağan bir Anthony Davis takası için şimdiden New Orleans Pelicans’a gönderebileceği oyuncuları açıklamış durumda ve oyuncuların çoğu da takımın genç oyuncularından oluşmakta.

Normalde bu olaylar profesyonel oyunculara doğal gelebilir ve bu durum oyunlarına etki etmez. Fakat genç oyuncularda durum hiç de böyle değil. Los Angeles Lakers'ın gençleri bu takas olaylarından o kadar etkilenmişler ki son maçlarında resmen LeBron'un yanından kendilerini soyutlamış gibilerdi. Bunun sonucunu da geçtiğimiz günlerde Lakers'ın Indiana Pacers ile oynadığı maçta tam 42 sayı fark yiyerek maçı bitirmesinde hep beraber görmüş olduk.


Betforum Haber Ekibi
 
Üst