İnceleme LeBron'un Dönüşü!

  • Konbuyu başlatan dagi
  • Başlangıç tarihi
D

dagi

Guest
Ekran Resmi 2019-02-02 15.18.54.png
Lebron James tam 17 maç sonra ilk maçına Los Angeles Clipper karşısında çıktı ve bu geri dönüşünü 24 sayı, 14 ribaunt ve 9 asistlik bir performans ile kutladı. James en son Noel gecesinde Golden State Warriors karşısında oynamış ve kasığından bir sakatlık yaşamıştı. Tam 17 maç sonra James kendini iyi hissettiğini söylerek Los Angeles Lakers'ın Los Angeles Clipper ile karşılaştığı maçta oynamak istediğini belirtmişti.

LeBron James olmadığı 17 maçta Los Angeles Lakers sadece 6 galibiyet alabilmişti. Los Angeles Lakers'ın şanssızlığı sadece James ile kalmamış ve yüzü diğer sakatlıklardan dolayı da bir türlü gülmemişti. Aynı maçta Rajon Rondo'da sakatlanmış ve daha sonra da Lonzo Ball'ın ayak bileğinde bir sıkıntı çıkmıştı. Geçen hafta tam Rondo iyileşmiş ve geri dönmüşken bu sefer de Koç Walton, Kyle Kuzma'yı 2 maç kenarda oturtmak zorunda kalmıştı.

Özetle, LeBron’un dönüşünün Lakers ve oyuncuları için anlamı gerçekten büyük. Bunu, LeBron’un sakatlıktan sonraki ilk maça çıkmadan hmen önce soyunma odasında Rondo ile yaptığı şu kısa sohbetten anlayabiliriz;

LeBron James: “Bugün gündüz seni rüyamda gördüm.”
Rajon Rondo: “Şampiyonluk kupasını mı kaldırıyordum?!”

Betforum Haber Ekibi
 
Üst