Tahmin & Analiz Yeni Malatyapor - Beşiktaş Maç Analizi ve Tahmini

Kidr

Kidr

Moderator
Türkiye Süper Lig
20:30 Yeni Malatyapor - Beşiktaş

Türkiye Süper Lig 22. Haftası'nda Yeni Malatyaspor evinde sıralamada hemen bir üstündeki ve son günlerin formda takımı Beşiktaş'ı ağırlıyor. Öncelikle takımlardaki eksikliklere bir göz atalım. Ev sahibi Yeni Malatyaspor'da cezalı olan kaleci Fabien Farnolle ile sakatlığı devam eden Michael Pereira ve yeni transfer Thievy Bifouma bu maçta forma giyemeyecek isimler. Beşiktaş'ta ise Oğuzhan Özyakup ile Querasma eksik olan isimler.

Ben her ne kadar maçın favorisini Beşiktaş olarak görsem de tercihimi Beşiktaş ilk yarı gol atardan yana kullanmak istiyorum. Sadık'ın Fenerbahçe'ye transferinden sonra Yeni Malatyaspor defansı önemli bir güç kaybetti desek yeridir. Ayrıca Yeni Malatyaspor'un as kalecisinin olmadığı ve Beşiktaş'ın şutlarıyla her an golü bulabilecek önemli gol silahlarının olduğunu göz önünde bulundurursak Beşiktaş'ın ilk yarıda baskısıyla ya da geliştirebileceği kontra ataklarla golü bulma ihtimalinin çok olduğunu söyleyebiliriz.

Her zaman ki gibi size iki seçenek sunacağım. Oranı yükseltmek isteyenler Beşiktaş'ın maç boyunca 2 golüne girebilirler. Beonbet'i de baz alarak tahminlerimi hemen aşağıya koyuyorum.

"Beşiktaş IY 0.5 Üstü" (Beonbet oranı: 1.88)
ve "Beşiktaş MS 1.5 Üstü" (Beonbet oranı: 2.03)

Herkese bol şanslar!


Beonbet Giriş İçin TIKLAYINIZ
 
Kidr

Kidr

Moderator
Maç Sonucu
Yeni Malatyaspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş ilk yarı golü bulamasa da ikinci yarı ile beraber 2 gol bulmayı başardı. Bu sonuçla beraber 2.03'lük diğer tahminimiz gelmiştir. Değerlendirme şansı bulanlara tebrikler.
 
Üst